Вила под наем с басейн в района на Балчик и в близост до традиционен български ресторант.
Построена и обзаведена през 2006/2007 на много висок стандарт, Вила Сентинела ще Ви изненада приятно с тихата си атмосфера– само на няколко километра от един от най-известните Черноморски градове– Балчик и само на 7 км от популярния курорт Албена.
Тази елегантна вила има страхотно местоположение само на няколко метра от главния път, свързващ двете дистинации на Северното черноморие. Вила Сентинела се разполага сред първокласна вилна зона и е обградена с добре поддържана градина. Съседството й с вила Жасмин и Вила Лили (отдалечени на около 100 метра) е чудесна възможност за настаняване на големи групи в непосредствена близост едни до други.
Вила Сентинела е разположена на 2 етажа с частен басейн от ляво в градината. Приземния етаж представлява удобна всекидневна с напълно оборудван кухненски бокс, зона за хранене с 6 места и мека мебел със сателитна телевизия. Кухнята е оборудвана с: фурна, керамични котлони, аспиратор, голям хладилник с камера, микровълнова, кафемашина, тостер, електрическа кана за вода. На приземния етаж за максимален комфорт има и отделна баня.
Вътрешното стълбище води към втория етаж където ще намерите разположени трите спални, две от които са с двойно легло, а едната– е с две единични легла. Отново на втория етаж има и 2 бани с душ. Възможност за настаняване на още един гост има във всекидневната, където диванът е резтегателен.
Забележки: Вила Сентинела е напълно климатизирана. Сателитна телевизия има само във всекидневната.
| Период | На ден | На седмица |
| 01 Април - 31 Май | 186 | 1180 |
| 01 Юни - 31 Юни | 248 | 1580 |
| 01 Юли - 31 Август | 312 | 1980 |
| 01 Септември - 30 Септември | 248 | 1580 |
| 01 Октомври - 31 Октомври | 186 | 1180 |
| 01 Ноември - 30 Ноември | 126 | 800 |
|
||